Arka sıraya “layık” görülmüştü… Zendaya’nın stilisti sessizliğini bozdu

Zendaya’nın “imaj mimarı” olarak anılan stilisti Law Roach, işi bıraktığına dair sürpriz açıklamasını yapmadan birkaç gün evvel ünlü oyuncuyla bir arada katıldıkları defilede kendisine kaba bir biçimde art sıradaki koltuğun gösterilmesiyle gündeme gelmişti.

Arka sıradaki koltuğun işaret edildiği anları kaydeden görüntünün ortaya çıkmasının akabinde, “istifaya zorlandığı” savlarına yanıt vermek için sessizliğini bozan Roach, Twitter’da bir flood paylaştı.

26 yaşındaki aktris, Louis Vuitton’un Paris Moda Haftası defilesinde Emma Stone’un yanında ön sırada yerini aldıktan sonra uzun müddettir birlikte çalıştığı stilistini gerideki boş bir sandalyeye yönlendirirken kameralara yakalanmıştı.

Video toplumsal medyada şiddetli tartışmalara yol açarken, onlarca hayranı Zendaya’yı stilistine hürmet göstermediği için eleştirdi. Kimileri bu anın 44 yaşındaki Roach’un şok istifasının nedenlerinden biri olduğunu öne sürdü.

Ancak stilist sessizliğini bozdu ve Zendaya’yı şiddetle savundu. Ortalarında rastgele bir hengamenin olmadığını söz ederken ünlü oyuncuyu “küçük kız kardeşi” olarak tanımladı.

Spekülasyonlara dair Twitter’dan açıklama yapan Roach, “Yani hepiniz Z’den ayrıldığımı düşünüyorsunuz… Biz sonsuza dek birlikteyiz!” diye yazdı ve ikinci bir gönderide ekledi: “O benim küçük kız kardeşim ve bu gerçek sevgi, düzmece sanayi sevgisi değil.

Roach salı günü Instagram hesabından yaptığı açıklamada, moda dünyasındaki ‘politikalardan, yalanlardan’ bıktığını söyleyerek “siz kazandınız, ben bırakıyorum” tabirleriyle istifasını duyurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir