Bursa İnegöl’de Başkan Taban’dan saha çalışmalarına devam

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Lider Adayı Alper Taban, seçim çalışmalarını dört bir koldan sürdürüyor. Köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayan Lider Taban, bu süreçte bilhassa akşamları kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşarak devir içinde yapılanları ve yeni periyoda dair amaçlarını anlatıyor.

Kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Cuma akşamı İsaören Mahallesine konuk olan Lider Alper Taban, burada büyük bir coşkuyla karşılandı.

7’den 77’ye her yaştan vatandaşın katıldığı buluşmada mahallenin gençleri, gençliğin Lider Alper Taban’ı meşalelerle karşıladı. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, parti yöneticileri, meclis üyeleri ve yeni devir meclis üyesi adaylarının da katıldığı İsaören Mahallesi ziyaretinde, tüm kahvehaneler gezilerek vatandaşlara tek tek hal hatır soruldu.

BÖLGENİN SIKINTILARI MASAYA YATIRILDI

Yapılan ziyarette sonuna gelen devir içerisinde neler yaptıklarını anlatan Lider Alper Taban, yeni devirde hem eksikleri tamamlamak hem de üzerine katarak daha uygun hizmetleri ortaya koymak ismine vazifeye talip olduklarını söyledi. Bilhassa tarım ve hayvancılığa yönelik gayelerini burada vatandaşlarla paylaşan Lider Taban, bölgenin meseleleri ve muhtaçlıkları üzerine de mahalle sakinleriyle istişarelerde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir