Şadi Özdemir Görükleliler’i dinledi

BURSA (İGFA,) – CHP Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarına Görükle’de devam etti. Birinci olarak Görükle İpekspor Tesisleri’ni ziyaret eden Şadi Özdemir, kulüp başkanı Ramazan Kıvrak ve idarecilerle bir ortaya geldi. Kulüp çalışmalarını ve yaşanan sıkıntıları dinleyen Özdemir, misyona geldiklerinde sporun amatör branşlarına gereken ölçüde takviye olmaya çalışacaklarını vurguladı. Nilüfer’i Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Görükle İpekspor’a muvaffakiyetler dileyen Özdemir, daha sonra Görükle Bayan Dayanışma Kalkındırma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Dernek başkanı Seher Çavuşoğlu ve üye bayanları, işlettikleri lokantada ziyaret eden Şadi Özdemir, çalışmaları hakkında bilgi aldı. Eşi Nuray Özdemir ile birlikte Seher Çavuşoğlu ve üye bayanları, yaptıkları örnek çalışma için kutlayan Şadi Özdemir, “Bir ortaya gelip örnek bir uğraş göstererek, muvaffakiyet sergilemişsiniz. Biz, bu gayretinize hayran kaldık. Her vakit yanınızdayız” dedi.

İftar sonrasında Görükle’de kafeleri de dolaşarak gençlerle buluşan Şadi Özdemir, sohbet ederek talepleri dinledi. Öğrencilerin iş bulma korkusu, ulaşım, beslenme, barınma üzere hususlarda yaşadıkları meseleleri dinleyen Özdemir, vazifeye geldiklerinde tahlil için gençlerin yanında olacaklarını belirtti. Ulaşımın kolay olacağı yerlere öğrenci yurdu yapma maksadında olduklarını kaydeden Şadi Özdemir, sağlıklı ve ucuz yemek için imkan sunacak lokantalar açacaklarını da söyledi. Özdemir, Görükle’de önceliklerinin bayanlar ve çocuklar olduğunu kelamlarına ekledi.

Şadi Özdemir’in Görükle ziyaretindeki son durağı ise teravih namazının akabinde İstek Aga Mübadele Kahvesi oldu. Bölge halkı tarafından sıcak bir halde karşılanan Özdemir, çalışmalara değindi. Görükleliler’den takviye isteyen Özdemir, daha güzel hizmet için Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin de kazanılması gerektiğini vurguladı. Görükle’nin geniş bir bölge olduğuna işaret eden Şadi Özdemir, “Görükle, Nilüfer’in geniş ve süratle gelişen bir bölgesi. Buradaki halkın samimiyeti sıcaklığı her vakit yanımızda oldu. Hizmet noktasında daha rahat ve verimli çalışabilmemiz için Mustafa Bozbey ile Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanmalıyız. Bursa’nın tüm ilçeleri Nilüfer üzere olsun istiyoruz. Bayanlar ve gençler için çok hoş projelerimiz var. Mahallî İdarelerde Eşitlik Siyaset Evrakı imzalayarak bayanların yanında olduğumuzu gösterdik. Gündüz bakım meskenleri yaparak toplumsal manada rahat hareket etmeleri için fırsat oluşturacağız. Sizlerden büyük ölçüde dayanak istiyorum. Gayemiz Nilüfer’de en yüksek oy oranını almak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir